Andere merken
bij Auto Berkelaar

Nieuws

  • 22/02/2012 C3 en DS3 ook na 1 juli 2012 wegenbelastingvrij!
  • Goed nieuws, ook na 1 juli blijven de DS3 en C3 wegenbelasting vrij en profiteert de zakelijke rijder van de 14% bijtelling.

    Vanaf  maart worden de DS3 en C3 familie aangevuld met een nog schonere en zuinigere motor namelijk de e-HDi 70 EGS. Deze 4 cilinder diesel motor is gekoppeld aan een EGS versnellingsbak met een uitstoot van slechts 87 gram / km en een A-label. Hierdoor is hij tot 2014 BPM vrij, en betaalt u tot 2014 geen wegenbelasting.

    Ook krijgt zowel de DS3 als de C3 een nieuwe vanafprijs. Voor de DS3 is deze vastgesteld op €16.990,- en de C3 op €15.990,-

    Kortom wilt u schoon, zuinig en heel voordelig gaan rijden sla dan nu uw slag met de nieuwe Citroën DS3 en C3. Uiteraard kunnen onze verkoopadviseurs u uitgebreid voorlichten over de nieuwe motorisaties.  

  • C3 en DS3 ook na 1 juli 2012 wegenbelastingvrij!

    Goed nieuws, ook na 1 juli blijven de DS3 en C3 wegenbelasting vrij en profiteert de zakelijke r > Lees meer

  • Aanmelden
    nieuwsbrief

    Meld je hier aan voor de nieuwsbrief.

    Aanmelden
  • Klantenservice

    Klanten log in

    Klik hier om verder te gaan